Tvoje tvář má známý hlas

Etzler má z Tváře panickou hrůzu! Chce ztvárnit tuto zpěvačku

Etzler má z Tváře panickou hrůzu! Chce ztvárnit tuto zpěvačku
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Diváci už netrpělivě vyhlíží druhou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Osmička soutěžících ale natáčení vyhlíží spíše s obavami. Potvrdil to i herec Miroslav Etzler, kterého televize Nova představila jako posledního účastníka.

"Zatím to je spíš taková panická hrůza," svěřil se herec, kterého proslavil seriál Pojišťovna štěstí nebo film Jak se krotí krokodýli. Zároveň ale dodal, že se těší - především na to, že pořad Tvoje tvář má známý hlas pomůže potřebným.

"Proto jsem do toho vstoupil. Protože jsem viděl část první série, uvědomil jsem si, že tam je hlavně celá řada lidí, kteří spolu drží. Vlastně to není soutěž, ale věc pro dobrou myšlenku, pro pomoc lidem, kteří jsou na tom mnohem hůř než my všichni," vysvětlil Etzler.

Do zábavné show, která minulý rok zabodovala u diváků, chce přinést hlavně legraci. "Věřím, že má osoba, která je jediná nezpěvácká bytost v soutěži, přinese aspoň nějaký humor, protože můj zpěv je opravdu katastrofální," prohlásil herec s úsměvem.

Související obsah

A má také vysněného interpreta, do kterého by se chtěl proměnit. "Já bych si strašně přál ztvárnit jednu českou zpěvačku, a tou je Jarmila Šuláková. To je taková paní, která zpívá lidové písničky z Valašska a já ji mám moc rád," říkal Etzler s vážnou tváří.

 

Čtveřici mužských soutěžících doplní herci David Gránský, Jan Cina a Roman Vojtek, kteří ale určitou pěveckou průpravu mají. Za "ženy" budou soutěžit zpěvačky a herečky Marta Jandová, Anna Slováčková, Ivana Jirešová a Markéta Procházková.

Podívejte se na rozhovor s Miroslavem Etzlerem:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz