Tvoje tvář má známý hlas 2

Hvězdy nové Tváře naposledy v civilu! Komu to slušelo nejvíc?

Televize Nova představila na čtvrteční tiskové konferenci programové schéma na letošní podzim. Největším lákadlem je bezesporu druhá řada veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

Nové soutěže, premiéry filmů a pokračování oblíbených seriálů - to všechno diváky televize Nova na podzim čeká. A druhé řady se dočkal i pořad, který na jaře trhal žebříčky sledovanosti.

Není divu, že byl každý zvědavý, v jakém stylu se noví soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas veřejnosti představí. Zatímco dámské osazenstvo se rozdělilo na ty, které dorazily v elegantních šatech, a na ty, které si vystačily s džínsy, u pánů byste sako hledali marně. Vsadili na ležérní styl, který v horkém počasí přišel vhod.

V druhé řadě se mezi sebou o vítězství poperou Ivana Jirešová, David Gránský, Anna Slováčková, Roman Vojtek, Marta Jandová, Miroslav Etzler, Markéta Proházková a Jan Cina. A šanci vyhrát bude mít skutečně každý. O tom, kdo má podle vás největší šanci vyhrát, hlasujte ZDE.

Související obsah

V roli moderátora se můžete těšit na skvělého Ondřeje Sokola. V porotě i tentokrát zasedne svérázný Jakub Kohák se svým parťákem Jankem Ledeckým, Jitku Čvančarovou vystřídá jedna z minulých soutěžících. O koho jde, si přečtěte TADY.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Tvoje tvář má známý hlas 2

VÍTĚZ TVOJÍ TVÁŘE V NOVÉ ROLI: Bude bojovat proti zločinu!

VÍTĚZ TVOJÍ TVÁŘE V NOVÉ ROLI: Bude bojovat proti zločinu!

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ: Nestíháte? Anička Slováčková vám ukáže, jak vypadat úžasně i bez make-upu!

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ: Nestíháte? Anička Slováčková vám ukáže, jak vypadat úžasně i bez make-upu!

Důležité Události

Píše se na Deník.cz