Tvoje tvář má známý hlas 2

Herečka Jirešová se dusila pod maskou! Co se stalo? VIDEO

Druhá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas se blíží! Peklem si museli soutěžící projít už před začátkem natáčení - čekalo je totiž odlévání tváře. A třeba herečka Ivana Jirešová na tuhle nepříjemnost jen tak nezapomene.

Už v neděli 4. září se divákům v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas představí nová osmička soutěžících. Ještě před natáčením musel každý z nich podstoupit to nejdůležitější - odlévání tváře pro maskéry.

Že to není zrovna příjemné, potvrdila i herečka Ivana Jirešová. "Já nemám ráda ani pleťové masky, protože mám pocit, že mi to stahuje kůži," prozradila Jirešová.

Umělecký maskér pořadu David Šesták nejprve Ivaně vysvětlil, co se bude dít. "Dáme ti na hlavu silikon, to je jako med, a potom ti přidáme sádrové obvazy, které drží formu," popsal proceduru.

 

Chcete si připomenout první řadu úspěšné show? Všechna vystoupení najdete zde!

Když odlévání začalo, neubránila se herečka upřímné reakci, kterou zachytily i všudypřítomné kamery. "Bože můj! Proboha!" křičela zoufale. V jeden moment to dokonce vypadalo, že se oblíbená barmanka z Ordinace dusí!

Související obsah

"Děje se ti něco špatného? Nemůžeš dýchat?" ptala se s obavami maskérka. Nakonec se ale odlitek ve zdraví podařil a tvůrci tak můžou pro herečku každý týden vymýšlet a hlavně připravovat úžasné masky.


Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací už v neděli 4. září!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz