Rozkrok

Žena si nechala na rozkroku drtit cihly. Mlátili do ní kladivem! VIDEO

Lidé se na oslavách posilní alkohol a pak vyvádí různé hlouposti. Nic z toho ale nepřekoná trik, kterým na párty oslnila mladá Číňanka. Na rozkroku si totiž nechala drtit cihly.

Určitě to byla jedna z nejzvláštnějších věcí, kterou kdy lidé na čínské oslavě viděli. Záběry ukazují bizarní scénku, při níž si žena lehne na záda a nohy zvedne do vzduchu. V roznožce je pak drží dvě kamarádky.

To ale ještě není to nejhorší. Jiná přítelkyně pak Číňance položí cihlu přímo na rozkrok a udeří kladivem s dlouhým topůrkem. Podle komentáře, který je na videu slyšet v pozadí, tak žena dokazuje sílu svých svalů, kterou nabírala dlouhá léta.

Související obsah

Po první ráně se komentátor ležící ženy, která hlasitě křičela, zeptá, jestli to bolí. Ta překvapivě odpoví, že ano, ale souhlasí s opakováním úderu. Na ten už se dívá i malý chlapec, který nevěří vlastním očím. Až poté asistentky ženiny nohy pustí.

Není jasné, kde byl zvláštní trik natočen, ani kdo jsou lidé na videu. V posledních dnech se záběry šíří na čínské sociální síti Weibo a za tu dobu už zaznamenaly tisíce zhlédnutí.

ČTĚTE TAKÉ:

Umělec natočil ženy při ORGASMU! Je to umění nebo pornografie?
5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdete

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz