Rybolov

TO JE POŘÁDNÝ MACEK! Tříletá Natálka chytila metrového amura!

Malé Natálce Lopraisové jsou sice teprve tři roky, ale na svém kontě už má úlovky, které by jí mohl závidět nejeden zkušený rybář. Naposledy zdolala skoro metrového Amura a její tatínek vše natočil na video.

"Dcera se jmenuje Natália a jsou jí tři a dva měsíce. Rybařit se mnou chodí narození, napřed byla samozřejmě v kočárku, od dvou let už ale chytá sama," napsal do redakce TN.cz pyšný otec Natálky Martin Loprais a přidal i video, na kterém je zachyceno, jak jeho dcera vytahuje z rybníka skoro metrového amura.

"Samozřejmě jsme amura pustili, u nás končí na talíři málo ryb. Chytali jsme na rybníku v Bechyni," dodává otec Natálky.

Související obsah

Tento pořádný amur nebyl rozhodně první úlovek malé Natálky. Už v minulosti na Orlíku vytáhla půlmetrového kapra.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz