Monstrum

Manžele vyděsil ohavný tvor před domem. Je to mimozemšťan, tvrdí

Manžele vyděsil ohavný tvor před domem. Je to mimozemšťan, tvrdí
Zdroj: Profimedia

Hrozivě vypadající tvor vyděsil manželský pár v Norsku. Asi 25 centimetrů velkého tvora s hladkou kůží, téměř průhledným tělem a dlouhýma nohama by si mohl kdekdo splést s rekvizitou z filmu o mimozemšťanech. Podle odborníků je ale velmi nepravděpodobné, že by pocházel z jiné planety.

"Našla ho moje manželka, ležel před domem. Poprosila mě, abych ho odnesl pryč, tak moc jí přišel nechutný," popsal Karl Ingar Fossbakkens z Tydalu. Než se do odstraňování nepěkné příšerky pustil, nedalo mu to a udělal si pár snímků.

O obrázek podivného tvora se podělil na internetu, chtěl totiž zjistit, co ve skutečnosti vyfotil. Některým připomínal jelena nebo soba, jiní zase hádali, že by mohlo jít o pozůstatky netopýra. Jenže podle expertů je pravda mnohem děsivější.

Zoolog Roar Solheim z muzea Agder Natural tvrdí, že jsou na fotografii zbytky obří žáby. Podle něj ji pravděpodobně chytila volavka, ukousla si ale větší sousto, než mohla sníst, takže zbytek vyplivla.

Související obsah

"Nohy patří žábě nebo ropuše. Pokud je mi známo, neexistuje žádný jiný tvor, který takové má. Tělo je hladké, to znamená, že přišlo do kontaktu se žaludečními kyselinami," vysvětlil zoolog.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DEFINITIVNÍ DŮKAZ: Šokující video ukazuje, že na Marsu opravdu žijí mimozemšťané! Vidíte ho také?

FOTO: V Indii našli mrtvolu záhadného tvora. Tak takhle vypadají mimozemšťané!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz