Domácí

Brutální napadení: Kolemjdoucího bezdůvodně bili boxerem do hlavy

Kyjští policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po skupince šesti mladíků, kteří brutálně napadli cestujícího ve stanici metra Palmovka. Útočníci se nebáli použít boxer a napadenému způsobili mnohačetná poranění na hlavě.

Vše začalo 25. července ve stanici metra Palmovka. Ještě před příjezdem soupravy se skupinka mladíků zaměřila na muže, který stál na nástupišti. Ten se s nimi ale odmítl bavit, to se mladíků dotklo a tak muži začali nadávat.

Po příjezdu soupravy nastoupil muž do metra a agresivní mladíci ho následovali. Jejich agrese se neustále stupňovala a po několika minutách vyvrcholila. Jeden z mladíků přišel k napadenému muži a udeřil ho pěstí do obličeje.

Poté se do konfliktu vložil i druhý mladík ze skupiny, který s boxerem na ruce začal bít poškozeného do obličeje. "V té chvíli se už napadeného muže zastal další cestující, který byl ale ze strany agresorů také napaden. Ve stanici metra Hloubětín pak celá skupina vystoupila. Poškozený pokračoval až do stanice metra Černý most, kde následně vyhledal lékařskou pomoc. Muž při útoku utrpěl mnohačetná poranění hlavy, která si vyžádala hospitalizaci," přiblížila okolnosti případu policejní mluvčí Iveta Martínková.

Související obsah

Během vyšetřování policie zajistila snímky z kamerového systému v metru, díky čemuž se podařilo získat přesnou podobu útočníků. V případě, že byste někoho ze skupiny poznali, neváhejte se ozvat na bezplatnou tísňovou linku 158.

Policisté také prosí svědka, který se napadeného muže zastal a následně byl sám napaden, aby se obrátil na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Související obsah

"Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví. Pachatelům by v případě vypátrání a odsouzení hrozil až tříletý pobyt za mřížemi. Za pomoc a spolupráci předem děkujeme," doplnila Martínková.
 

klma, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz