APLIKACE TN.CZ
Domácí

Kamion smetl silničáře! Dálnice D5 na trase Praha - Rozvadov stojí

Kamion smetl silničáře! Dálnice D5 na trase Praha - Rozvadov stojí
Zdroj: aplikace / TN.cz

Dálnice D5 ve směru na Německo je na 64. kilometru kvůli vážné dopravní nehodě uzavřena. Kamion zde srazil automobil silničářů upozorňující na práce na silnici a zablokoval celou silnici. Před nehodou se tvoří kilometrové kolony, provoz je odkloněn přes EXIT 62.

Kolem poledne srazil kamion na 64. kilometru dálnice D5 automobil upozorňující na práce na silnici a vážně zranil silničáře. Nákladní auto leží napříč jízdními pruhy a blokuje tak dopravu. Kvůli vážnosti zranění přistával na místě vrtulník záchranné služby, který zraněného silničáře převezl do nemocnice. Řidič kamionu vyvázl bez zranění.

Komunikace by podle policejního portálu měla být kvůli nehodě a vyšetřování uzavřená až do 18. hodiny, policie odklání dopravu na EXITu 62 na Rokycany. Objízdná trasa se od výjezdu na Rokycany vrací zpět na dálnici nájezdem EXIT 67 Ejpovice.

Související obsah

Za nehodou se okamžitě vytvořila několikakilometrová kolona. Proč ke srážce došlo, nyní vyšetřuje policie.
 

klma, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz