Ordinace v růžové zahradě 2

Studená sprcha pro Čestmíra: Dozví se drsnou pravdu o Aleně

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě2. A především Čestmíru Mázlovi pořádně zamotá život. Dozví se totiž, kdo je ve skutečnosti jeho láska Alena.

Alena s Čestmírem jsou zamilovaní až po uši. Jejich láska ale od počátku musí překonávat jednu překážku za druhou. Klín mezi ně tentokrát vrazí Alenina matka Jarmila.

Nový vztah primáře Mázla není zrovna bezstarostný, zamilovaná dvojice se ale s nepřízní osudu snaží bojovat, jak jen to jde. Vždyť si tak skvěle rozumí a mají toho tolik společného!

Když Čestmír přijímá do své ordinace Jarmilu Kočkovou, maminku Aleny, netuší, jakou ránu mu zasadí informace, kterou Jarmila ve své výřečnosti vypustí z úst. Čestmír má zlou předtuchu, že tohle bude mít vážný dopad na jeho vztah s Alenou. Začne pátrat a nejhorší scénář se mu nakonec potvrdí.

Související obsah

Co se Čestmírovi podaří zjistit a jak nakonec jeho vztah s doktorkou Alenou dopadne? Na to se podívejte už dnes večer v Ordinaci v růžové zahradě 2, která začíná ve 20:20. Nestihli jste minulý díl? Pustit si ho můžete na NOVA Plus, všechny série jsou k dispozici na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trapas v Ordinaci: Čestmír s Alenou se těšili na společný večer. Někdo jim to však překazil zrovna v tom nejlepším!

TAJNÁ SVATBA: Kamila Kikinčuková z Ordinace se provdala za tohoto fešáka!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz