Tvoje tvář má známý hlas

Nářez! Podívejte se na tu proměnu Vojtka v ďábla z Metallicy! FOTO

Nářez! Podívejte se na tu proměnu Vojtka v ďábla z Metallicy! FOTO
Zdroj: TV Nova

Roman Vojtek odloží kozačky a do osmého dílu fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas nakráčí jako polonahý ďábel z kapely Metallica.

V neděli večer diváky čeká pekelně rockový nářez. V show Tvoje tvář má známý hlas totiž bude po jevišti lítat legendární James Hetfiled z kapely Metallica.

Do jeho kůže se vžije herec Roman Vojtek, který po minulém dílu odhodí podpatky Heleny Vondráčkové a bude už jen házet svou divokou hřívou.

"Nikdy jsem takové věci nezpíval a nevěděl jsem, jestli mi to vůbec půjde. Nakonec jsem si to opravdu užil a musím přiznat, že to bylo jedno z mých nejlepších vystoupení,“ říká herec. A co mu dalo nejvíc zabrat?

Související obsah

"Nejtěžší byl ten jeho hlas, napodobit přesně barvu a chraplák. A udržet vše celou dobu,“ přiznává Vojtek, který v neděli bude stát na stejném jevišti jako třeba Petr Hapka, Adele nebo Justin Timberlake.

Nedělní proměny:

Miroslav Etzler – Petr Hapka
Roman Vojtek - Metallica
Anna Slováčková – Beth Ditto
David Gránský – Phil Collins
Marta Jandová - Adele
Markéta Procházková – Nicole Kidman
Jan Cina – Justin Timberlake
Ivana Jirešová – The Cure


Sedmý díl Tváře ovládla Ivana Jirešová. Na celou rekapitulaci se podívejte zde:

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli ve 20:20 na Nově!
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz