Bydlení

Tady vyrostl Donald Trump! Nemovitost jde nyní do aukce

Tady vyrostl Donald Trump! Nemovitost jde nyní do aukce
Zdroj: Profimedia

Pokud máte zájem o dům, kde do svých čtyř let vyrůstal prezidentský kandidát Donald Trump, máte nyní jedinečnou možnost. Cihlová stavba ve čtvrti Queens v New Yourku jde nyní do aukce.

Dům nechal v roce 1940 postavit Trumpův otec, Fred Trump. Republikánský prezidentský kandidát v něm žil od narození do svých čtyř let. Současný spolumajitel Isaac Kestenberg se rozhodl dům prodat v aukci, vyvolávací cena je v přepočtu 21, 2 milionů korun. Skutečnost, že se Donald Trump stal kandidátem na prezidentský úřad, by mohla cenu nemovitosti zvýšit.

"Ve skutečnosti si nemyslím, že by to mohlo cenu nějak ovlivnit. Ta nemovitost má takovou cenu, jakou má. Důležitá je především poloha, protože ta je v oblasti realit vždycky na prvním místě," domnívá se Misha Haghani, makléř realitní kanceláře Paramount Realty USA, jež má prodej stavby na starosti.

Dům má celkem pět pokojů a pět koupelen. Celková plocha podlah domu činí 355 čtverečních metrů. K nemovitosti patří veranda se zahradou a garáž.

Související obsah

Queens je známá jako klidná čtvrť. V posledních měsících se ale stala kvůli chystané aukci domu a blížícím se prezidentským volbám turistickou atrakcí, kdy se před domem fotí spoustu turistů. Dům si prohlédněte v naší galerii.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz