Tvoje tvář má známý hlas

Ve Tváři se bude vyřazovat! Jak si vede váš favorit? SKÓRE

Ve Tváři se bude vyřazovat! Jak si vede váš favorit? SKÓRE
Zdroj: TV Nova

Osmičku soutěžících oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas čeká v neděli velké semifinále, na jehož konci zůstanou jen čtyři z nejlepších. Kdo se utká o pohádkovou výhru a komu nezbude nic, než sbalit kufry? Čeká nás napínavý souboj!

Jen dvě kola dělí soutěžící pořadu Tvoje tvář má známý hlas od vítězného šeku, kterým mohou obdarovat jednu z vybraných dobročinných organizací.

Předtím ale budou muset pořádně zabojovat, už v neděli totiž čeká osmičku nadaných herců a zpěváků těžké seminifinálové kolo, které pro některé z nich skončí smutným loučením. Do velkého finále postupují jen čtyři z nejlepších soutěžících! Kdo to bude?

Související obsah

Ačkoli ani jednou nezvítězil, prvenství si doposud neochvějně držel Jan Cina, který zvládl všechna svá vystoupení s opravdovou grácií a jehož výkony byly velmi stabilní! Teď mu ale na paty šlape Marta Jandová, která na rozdíl od mladého herce už vyhrála třikrát.

Zdroj: TN.cz

Ani David Gránský ale rozhodně není ze hry venku, na vedoucího Jana Cinu mu chybí jen šest bodů! Vedoucí čtveřici uzavírá Anna Slováčková, která se rychle vyšplhala na hranici 240 bodů.

Neviděli jste poslední díl Tváře? Tady je sestřih:

Na celý díl se můžete podívat zde.

Tvoje tvář má známý hlas je ale soutěží plnou dramatických zvratů, a tak je klidně možné, že na vítězném vrcholku se objeví někdo úplně jiný. Na jevišti to rozjede ještě Roman Vojtek, Markéta Procházková, Ivana Jirešová nebo Miroslav Etzler.

O vítězi rozhodne hvězdná porota složená z Jakuba Koháka, Ivy Pazderkové, Janka Ledeckého a speciálního hosta. Kdo postoupí do velkého finále a kdo bude muset soutěž opustit? Sledujte premiérový díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas už v neděli ve 20:20 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Tak to je síla! Nepovedené ztvárnění ruského sexy dua TATU v Tvojí tváři je hitem internetu

POVEDENÉ VIDEO: David Gránský dostal rady od samotné Jennifer Lopez! Co mu americká hvězda poradila?

TO NEMÁ CHYBU: V ruské verzi Tvojí tváře zazněl také Jožin z bažin! Potrháte se smíchy

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz