Pátrání

Anička z Brna prosí: Pomozte najít moji nejlepší kamarádku!

Anička z Brna prosí: Pomozte najít moji nejlepší kamarádku!
Zdroj: zpravy@nova.cz

Už na začátku příštího týdne oslaví Anička Grézlová z Brna patnácté narozeniny. Jenže se na ně vůbec netěší a jediný dárek, o který teď stojí, je návrat milované fenky Keshy, která je už přes dva týdny nezvěstná.

Kesha se zaběhla 8. listopadu na Stránské skále v Brně a od té doby po ní celá rodina marně pátrá. Nepomohlo ani vypsání odměny 10 tisíc korun za její nalezení.


"Podle informací, které se nám podařilo zjistit ji s největší pravděpodobností někdo naložil do auta a odvezl, protože je opravdu roztomilá," napsala TN.cz Anička.


Je zoufalá i proto, že dělá všechno možné, aby Keshu našla a nic z toho nefunguje. "Vylepily jsme se sestrou po okolí asi 100 letáčků, udělali jsme databázi všech veterinárních ordinací v kraji a rozeslali jsme mail s informací o pátrání zhruba 300 zvěrolékařům," vypočítává zoufalá školačka.


Související obsah


A to pořád není všechno - dívky také osobně obešly všechny domky v okolí a zastavily se i v nedaleké zahrádkářské kolonii a také ve firmě, u které byla fenka viděna pár minut po zmizení. Všechno marné.
 


"Můžu Vám na rovinu říct, že jste moje poslední naděje na nalezení Keshy," uzavírá vyprávění Anička. Informace o Keshe můžete poslat na e-mail anna.grezlova@email.cz nebo volat na číslo 773 898 924.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policie zveřejnila na Facebooku fotku dívky, po které bylo vyhlášeno pátrání. Překvapení čekalo v komentářích

DOJEMNÉ SETKÁNÍ: Rodiče našli pohřešovanou dceru po 10 letech. Neuvěříte, jakým způsobem přežila

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz