Rozpálené auto

Otec psal erotické SMS. Jeho syn zatím zemřel v rozpáleném autě!

Přísný trest si od amerického soudu odnesl šestatřicetiletý Justin Ross Harris. Před dvěma lety nechal svého malého syna sedm hodin v rozpáleném autě, zatímco v kanceláři psal různým ženám erotické zprávy. Chlapec v hrozivém vedru zemřel. Podle soudu to byla vražda a Harris dostal doživotí!

Případ se stal v červnu 2014 ve městě Marietta v Georgii. Justin Ross Harris zavezl svého syna Coopera, kterému bylo teprve 22 měsíců, před budovu, kde pracoval. Dítě ale nechal připoutané v autosedačce a odešel do práce.

Podle obžaloby se po většinu svého pracovního dne věnoval psaní erotických zpráv. Dítě mezitím trpělo v autě ve zničujícím vedru. Venku bylo ten den 32 °C, v autě podle soudních znalců dosáhly teploty na téměř 50 °C!

Obhajoba se bránila, že šlo o strašnou nehodu. Podle obžaloby ale otec nechal svého malého syna v autě schválně! Už několik měsíců žil dvojí život. Několika dívkám a ženám posílal erotické zprávy, podle soudu byla jedna dokonce nezletilá. Podle obžaloby ale dokud jeho syn žil, neměl Harris odvahu manželku opustit.

Související obsah

Během soudu Harris několikrát plakal, kupříkladu, když obžaloba ukazovala fotografie mrtvého syna. Po vynesení rozsudku byl v šoku. Soud jej totiž uznal vinným z úkladné vraždy a poslal jej do vězení na doživotí bez možnosti propuštění!

K tomu jej ještě soud odsoudil na 20 let za týrání dítěte. A kvůli komunikaci s nezletilou dívkou, které je dnes 19 let, také na 10 let za sexuální zneužívání dítěte, Harris totiž od dívky žádal erotické fotky. Další dva roky mu soud napařil za to, že jí podobné snímky a erotické zprávy psal sám.
 

vbo, TN.cz

K tématu Rozpálené auto

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz