Soutěž

Velká fotosoutěž: Tohle jsou šťastní výherci! Jak s výhrou naloží?

V libereckém zábavním centru Babylon proběhlo předání cen vítězům fotosoutěže "Ukažte, jak se umí bavit vaše rodina", která proběhla na podzim na webu TN.cz. My jsme u toho s kamerou samozřejmě nemohli chybět!

Velká rodinná soutěž probíhala na podzim hned v několika kolech. Čtenáři webu TN.cz hlasovali celý měsíc o nejhezčí rodinnou fotku. Kromě týdenních vítězů se soutěžilo i v celkovém pořadí. A právě ceny za umístění v celkovém pořadí se předávaly přímo v Liberci.

Předání cen se za TV Nova chopila Key Account Managerka Veronika Šiřinová a za centrum Babylon zástupce generálního ředitele Martin Belák. Celkový vítěz získal od centra Babylon dárkový šek v hodnotě 12 tisíc korun, za druhé místo byl předán šek na osm tisíc. Šek za třetí místo byl odeslán výherkyni poštou, jelikož se nemohla dostavit osobně.

Související obsah

A jak velkou radost výhry vítězům udělaly? "Máme obrovskou radost, pořádně si tu výhru celá rodina užijeme," radoval se z celkového druhého místa Václav Kousek z Ústí nad Labem. A potěšení neskrývala samozřejmě ani celková vítězka Dagmar Zappová, která na předávání cen přijela až z Olomouce s celou rodinou: "Bylo to pro mě opravdu překvapení, protože mě přihlásila dcera," vysvětluje vítězka a přibližuje, jak s výhrou naloží: "Využijeme to určitě na letní dovolenou, pro děti do lunaparku, pro nás dospělé do wellness a samozřejmě na koupání."

Využít šeky mohou výherci na široké spektrum služeb. Ačkoliv Babylon znají lidé především díky aquaparku a lunaparku, možnosti vyžití jsou mnohem širší: "Máme i bowling, laser game, laserovou střelnici, solnou jeskyni, 4D kino, několik restaurací a hotel s kapacitou přes tisíc lůžek," vyjmenovává zástupce generálního ředitele centra Babylon Martin Belák. Tak nezbývá, než výhercům popřát hezkou zábavu!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz