Sorry Jako

"Sorry jako" baví celý národ! Co na to Andrej Babiš? Natočil VIDEO

"Sorry jako" baví celý národ! Co na to Andrej Babiš? Natočil VIDEO
Zdroj: Facebook / Twitter

Češi se neskutečně baví výrokem ministra financí Andreje Babiše, kterým odpálkoval novináře zajímající se o jeho majetek. Babišovi už koblihy a "sorry jako" zřejmě nikdo neodpáře, jak na to reaguje sám ministr?

Ministr financí zažívá v poslední době celkem rušné chvíle. Andrej Babiš totiž nedokáže věrohodně vysvětlit, kde vzal dostatek legálních příjmů na to, aby si v roce 2013 mohl koupit dluhopisy Agrofertu za 1,482 miliardy korun.

Když se ho na to zeptali novináři, odpálkoval je a do povědomí Čechů se tak nesmazatelně zapsal jako ministr "Sorry Jako". Na sociálních sítích už má několik "fanouškovských" stránek, hláška se objevuje na nejrůznějších fotografiích a místech a Češi se tím skvěle baví. Na galerii nejlepších "Sorry jako" vtípků se můžete podívat zde.

Sám ministr na celé "sorryjakové" šílenství zaregoval vzkazem, který nahrál na kameru a vložil na svůj Facebook. Jeho poselství je velmi krátké a výstižné.

"Čau lidi. Já jsem rád, že se asi naše hnutí zapíše do historie různými hláškami: ‚ANO, bude líp‘ a 'makáme‘ a 'kobliha‘ a 'sorry jako‘," začal svůj vzkaz. "Já samozřejmě neumím dobře mluvit, ale jsem rád, když se lidi na tom baví. Těší mě, že jsem zase nějakým středobodem pozornosti, i když negativním. Ale já si často dělám srandu sám ze sebe. Takže, sorry jako, ale pohoda,“ sdělil dál Babiš všem svým odpůrcům, ale i fanouškům na sociální síti vzkaz.

Související obsah

A reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat. "Myslím ,že mluvit umíte narozdíl od některých, kterým nevěřím ani nos mezi očima, fandím vám, věřím a myslím, že to, co děláte, děláte dobře...a doufám, že se nemýlím," okomentoval video Jaroslav.

Ani odpůrců ale není málo. Velká část z nich dokonce plánuje demonstrace. "Obdivovat tohoto člověka můžou jen lidé, kteří nemají všeobecný přehled o minulosti a historii a nerozumí principům fungování ekonomiky," myslí si Katka. "To už neokecáte," přidal se Vláďa.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz