Operace

Zdenka vážila 240 kilo. Podívejte se, jak začala její proměna!

Mladá žena (35) ze slovenské obce Záhorie vážila téměř čtvrt tuny! Rozhodla se pro radikální změnu. Podívejte se, jak vypadají přípravy na radikální operaci.

Paní Zdenka nehlídala svou životosprávu. Se zpožděním si ale uvědomila, že to přehnala. Její nejlepším přítelem se stala chladnička a její obsah. Zejména slazené nápoje, cukrovinky a sladké koláčky. Až když vážila 240 kg, řekla si, že přišel čas začít se sebou něco dělat.

"Původně jsem vážila 240 kilo a zhubla jsem na 213. A tehdy mi to břicho povadlo," přiznala se. V tu chvíli si přiznala, že to sama nezvládne a rozhodla se obrátit se na lékaře. Zpočátku se jí ale nechtěl nikdo ujmout.

Lékaři dobře věděli, že operace bude vzhledem k celkovému stavu ženy velmi náročná. "Oslovila jsem více nemocnic, ale většinou mě odmítli, ale našla jsem pana primáře Homolu, který se rozhodl, že mi pomůže," řekla TV Markíza Zdenka.

Související obsah

Operace trvala tři a půl hodiny. "Zákrok šel dobře. Nyní závisí na tom, jaký bude pooperační stav. Jak se pacientka z toho zotaví," vyjádřil se lékař.

Související obsah

Pacientka chce po operaci změnit svůj život od základů, aby dál hubla. Jejím cílem do konce roku je zhubnout na 130 kg. Zdenka plánuje začít s turistikou. Ráda by pěšky vystoupala na horu Chopok, která je více než 2000 metrů nad mořem.
 

vrl, TN.cz

K tématu Operace

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz