Neverland

Sídlo Michaela Jacksona je na prodej. Neverland pustne a chátrá

Sídlo Michaela Jacksona je na prodej. Neverland pustne a chátrá
Zdroj: Profimedia

Bývalý domov zesnulé popové hvězdy Michaela Jacksona je po dvou letech opět nabídnut k prodeji. Ranč Neverland nese nový název a prodává se pod cenou.

Obrovský ranč se před dvěma lety na realitním trhu neudal. Současného majitele Thomase Barracka to zřejmě pobídlo k několika změnám. Neverland podle internetového serveru Curbed LA přejmenoval na Sycamore Valley Ranch.

Mimo název výrazně snížil částku, za kterou hodlá sídlo prodat. Nová cena by měla být až o třetinu nižší než před 2 lety, což je 67 milionů dolarů (1,7 mld. Kč). 

 

Michael Jackson Neverland prodal ještě před svou smrtí v roce 2009 společnosti Colony Capital, kterou vede Thomas Barrack. Ten je mimo jiné finančním společníkem amerického prezidenta Donalda Trumpa. Po neúspěšném prodeji předloni nechal Barrack sídlo zrenovovat. 

Související obsah

Ranč leží v kalifornském Los Olivos na ploše o velikosti více než tisíc hektarů. Na pozemku stojí 22 objektů včetně železniční a požární stanice, tanečního studia, stodoly, aquaparku, nebo kina pro 50 osob. Vše nechal zřídit v disneyovském stylu ještě Jackson. Barrackova společnost zrušila zoo a některé další části. 

bar, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz