Učitelka

Krásná učitelka svedla svého patnáctiletého žáka, teď čeká dítě!

Krásná učitelka svedla svého patnáctiletého žáka, teď čeká dítě!
Zdroj: Profimedia

Učitelka Katherine Ruth Harperová ze severního Texasu byla minulý týden zatčena a obviněna ze zneužívání dětí. Sedmadvacetiletá žena svedla svého patnáctiletého studenta, se kterým měla vloni v létě vášnivý románek. Policie v jeho telefonu našla dokonce nahé fotky učitelky. Žena je teď těhotná, jestli dítě čeká s manželem nebo studentem, policisté zatím neví.

Katherine Ruth Harperová učila na druhém stupni základní školy Johna M. Tidwella ve městě Roanoke na severu amerického státu Texas. Podle listu Daily Mail učila angličtinu, ale byla také trenérkou tenisového týmu a školního týmu roztleskávaček.

Minulý týden si pro ženu, která je v osmém měsíci těhotenství,  do jejího domu ve městečku Trophy Club přišli policisté. Jejímu zatčení předcházelo tříměsíční vyšetřování, během kterého policisté zjistili, že Harperová měla vloni v létě vášnivý románek s tehdy patnáctiletým studentem.

Podle policejního protokolu si na začátku loňských prázdnin začala Harperová se svým tehdy již bývalým studentem psát erotické zprávy. S mladíkem se pak sešla v jeho domě. Společně popíjeli alkohol, svlékli se a student Harperové prováděl orální sex.

Zdroj: Policie

"Jedna věc vedla ke druhé a pak mi řekla, abych to tam strčil, tak jsem to udělal," řekl podle stanice Fox4 mladík, který se pod tlakem při výslechu rozbrečel, vyšetřovatelům. Ti zabavili jeho telefon, ve kterém našli erotické fotky učitelky. Zjistili, že si v průběhu června a července psali 76krát.

Zprávu o tom, že by měla mít Harperová v létě vztah se studentem, obdržela škola už v září. Anonym ale neuvedl, o kterého studenta se mělo jednat, a vyšetřování bylo nakonec zastaveno. V prosinci ale přišlo další, tentokrát mnohem detailnější udání, ve kterém anonym i specifikoval, kterého studenta se mělo zneužívání týkat.

Související obsah

Učitelka byla obviněna z nevhodného vztahu mezi studentem a učitelem, což je trestný čin druhého stupně, za které v Texasu hrozí vězení v rozmezí od 2 do 20 let. Než proběhne soud, byla žena propuštěna na kauci 15 tisíc dolarů, tedy v přepočtu asi 380 tisíc korun.

Žena je v osmém měsíci těhotenství, policisté ale zatím zřejmě neví, jestli je otcem dítěte manžel ženy nebo její bývalý student, se kterým se měla stýkat právě v době, kdy otěhotněla.

vbo, TN.cz

K tématu Učitelka

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz