Pes

Servírka prosila muže, aby si hlídal psa. Udělal mu něco strašného!

Servírka prosila muže, aby si hlídal psa. Udělal mu něco strašného!
Zdroj: facebook.com

Při venčení psa se 34letý muž rozhodl zastavit v restauraci. Zmatené zvíře pobíhalo po lokále a nakonec uvnitř vykonalo potřebu. Když páníčka napomenula obsluha, zachoval se naprosto neuvěřitelně. Pejska vzal a hodil ho do studny!

Případ se stal uprostřed léta, až teď o něm ale policisté informovali. Žena svěřila svému 34letému synovi psa, měl ho dojít vyvenčit a pohlídat. Muž vyrazil s pejskem na procházku a potom se zastavil v Oslavanech na Brněnsku v restauraci.

"Zvíře pobíhalo po lokále a vykonalo tam svou potřebu. Obsluha muže napomenula a on reagoval opravdu zvláštně," popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. Muž totiž psa popadl do náruče a vyběhl z hospody.

Místo toho, aby zvířeti vyhuboval a odvedl ho domů, udělal ale něco naprosto neuvěřitelného. Sundal betonový kryt z veřejné studny a nebohého psa do ní hodil! Naštěstí si jeho podivínského chování všimli ostatní hosté restaurace.

Související obsah

"Zvíře se jim podařilo během krátké doby z osm metrů hluboké studny vytáhnout a zachránit. Případ poté oznámili policistům," doplnil Malášek. Kriminalisté případ prošetřovali až dosud, kdy ho uzavřeli, a muže začali stíhat pro trestný čin týrání zvířat.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík našel na ulici psa! Když se podíval, co má napsaného na známce na krku, zůstal jako opařený

Rodina při stěhování nechala psa i s odpadky na ulici. Oddaně čekal na místě a doufal, že se pro něj vrátí

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz