Pátrání

Denisa (16) zmizela před 3 týdny! Pomozte, prosí zoufalý bratr

Denisa (16) zmizela před 3 týdny! Pomozte, prosí zoufalý bratr
Zdroj: facebook

Jsou to už téměř tři týdny, co zmizela 16letá Denisa Marcišínová z Pelhřimova a policie stále nemá žádné stopy. Dívka podle bratra utekla z výchovného ústavy, nikdy nic podobného ale neudělala. Zdá se mu navíc nanejvýš podivné, že se Denisa neozvala, s bratrem mají prý dobrý vztah.

Denisa Marcišínová zmizela 30. dubna, od té doby o ní bratr ani policie nemají žádné zprávy. "Vůbec nevím, co by ji vedlo k útěku a k tomu, aby se ani neozvala. Je to divné," svěřil se TN.cz bratr dívky.

Má o ní velký strach a prosí proto každého, kdo by měl o jeho sestře nějaké zprávy, aby neprodleně upozornil policii. "Byla hodná dívka, se vším pomáhala. Nebyly s ní žádné problémy," řekl. Stále nemůže uvěřit tomu, že zmizela.

Související obsah

Bratr už obešel všechny kamarády i známé dívky, stále ale nemá žádné zprávy. Má proto nyní strach, jestli se jí něco nestalo. O tom, že by měla problémy, neví.

Dívka je hubené postavy, měří asi 150 centimetrů, má plavé rovné vlasy a modré oči. Pokud o ní máte nějaké zprávy, volejte linku 158.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz