E-shop

E-shop Jágrovy Veroniky má problémy, ona to popírá

Jak jsme informovali, Česká obchodní inspekce se zabývá e-shopem přítelkyně Jaromíra Jágra Veroniky Kopřivové. A to kvůli stížnostem zákaznic na chybějící účtenky i důležité informace. Kopřivová ale vše odmítá. Dokonce i to, že ji prošetřuje inspekce.

Veronika Kopřivová chtěla zřejmě plnit sny nejen sobě, ale i ostatním. A tak se pustila do podnikání a zájemkyním prodává slušivé hadříky. Zřejmě ale nemyslela na všechna rizika. Podle České obchodní inspekce na stránkách jejího e-shopu chybějí například zákonem dané informace. Zákaznice si stěžují i na chybějící účtenky. Bez ní přišel balík i k nám do redakce.

Podle mluvčího inspekce Jiřího Fröhlicha e-shop argumentuje tím, že doklad dává jen u dražších věcí. "To je něco naprosto nemyslitelného, doklad na vyžádání má spotřebitel dostat vždy. Když to zjednoduším, tak i ke každé zmrzlině," říká Fröhlich.

Veronika Kopřivová po telefonu vzkázala, že se k ničemu vyjadřovat nebude. Dokonce se nechala slyšet, že žádné vyšetřování neprobíhá.


Mluvčí ČOI doplnil, že výsledky vyšetřování budou k dispozici až za dva měsíce. Do té doby Fröhlich odmítá kauzu blíže komentovat.

Související obsah

Zákaznice si stěžují i na to, že jim zboží nechodí včas a navíc je často vyprodané. Partnerka Jaromíra Jágra se teď chystá očistit alespoň u nich a navrhla, že se s nimi po sociální síti živě spojí a odpoví na všechny případné dotazy.

O tom, že se Kopřivová možná snaží pokutě v řádu až statisíců od obchodní inspekce vyhnout, svědčí i to, že nám dnes do redakce společně s dalším objednaným zbožím dorazila i faktura.

pez, Jan Mareš, TN.cz

K tématu E-shop

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz