Bydlení

Ze školního autobusu je úžasné bydlení. Na střeše má houpací sítě

Ze školního autobusu je úžasné bydlení. Na střeše má houpací sítě
Zdroj: Instagram

Mladý pár radikálně změnil svůj život. Prodali dům, přestavěli školní autobus a vydali se na cestu za dobrodružstvím.

Devětadvacetiletý Ben a osmadvacetiletá Mande ze Spojených států už nechtěli žít běžným životem. Zakoupení starého autobusu pro ně bylo jasnou volbou. Toužili totiž po cestování, ale zároveň nechtěli utrácet za bydlení po hotelech.

Školní autobus z roku 1992 přestavěli. Začali tím, že vyházeli ven sedačky. Většinu práce vykonal Ben, kterému pomáhali jeho dva kamarádi. "Chtěli jsme do něj přenést náš životní styl," řekl Ben deníku Daily Mail.

Místo sedaček je v interiéru starého vozu kuchyně, manželská postel a sedačka. "Lidé jsou obvykle překvapeni, jak detailně máme náš autobus udělaný," dodal Ben. Zařídil totiž i sprchu, na střechu vozu umístil houpací sítě. Nezapomněl ani na držáky na kola, oba totiž rádi sportují.

Související obsah

Jejich cesta už trvá rok a půl. Cestují, ale dělají na nejrůznějších místech dobrovolnickou práci. "Milujeme poznávání nových lidí a chceme pomáhat," dodal Ben.

Při cestě se zastavují na nejrůznějších místech a procházejí se po přírodě, převážně po horách. Necestují však úplně sami - doprovází je malý pejsek.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz