Krádež

Zlodějka obrala opilého spáče. Přímo pod kamerami!

Policisté zadrželi osmatřicetiletou ženu, která okradla návštěvníka herny v Sokolově. Vybrala si snadnou kořist - a to opilého muže, který v podniku usnul na židli.

Na zlodějku přišli policisté poměrně snadno. Žena zřejmě neměla nejmenší tušení o tom, že v herně jsou nainstalované kamery.

Na záběrech můžete vidět muže, který na doplatil na konzumaci alkoholu. Tvrdě usnul na židli před výherním automatem. Všimla si ho návštěvnice herny, přiblížila se k němu a začalo ho šacovat.


Nejdřív mu z bundy vytahuje mobilní telefon. Muž se nebrání a spí dál. O takhle snadnou kořist nechce pachatelka přijít. A pokračuje v šacování. V zadní kapse kalhot mu našla peněženku. Vytahuje jí, bere peníze a prázdnou vrací na místo. Pak z herny zmizela. Policisté ale měli k dispozici video. A ženu identifikovali.

Související obsah

"Poškozenému muži žena způsobila škodu kolem šesti tisíc korun. Policistům se ženu podařilo dopadnout. A sdělili jí podezření za spáchání přečinu krádeže," upřesnila policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Pachatelka si počínala jako ostřílená kapsářka. Až dosud přitom měla čistý trestní rejstřík. Teď ji trest určitě nemine. Soud ji může poslat do vězení až na dva roky.

pez, František Nyklas, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz