Dovolená

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně
Zdroj: facebook

Dovolená v turistickém ráji se změnila v tragédii. V hotelovém pokoji zemřela 28letá Erika, která byla na prázdninách s přítelem Dimitrim. Ten na policii vypověděl, že je přepadli lupiči. Jenže se ukázalo, že to bylo úplně jinak!

Erika z italské provincie Biella vyrazila na konci června na dovolenou se svým přítelem Dimitrim Fricanem. Pohodové dny na Sardinii se ale rychle změnily v peklo. Osmadvacetiletou dívku našla policie v hotelovém pokoji mrtvou, někdo ji ubodal. Píše o tom portál topky.sk.

Její třicetiletý partner na policii vypověděl, že se do apartmánu vloupal gang neznámých mužů. Jeho prý zbili a Eriku pobodali tak, že už jí nebylo pomoci. Policisté ale Dimitrimu příliš nevěřili a zatkli ho kvůli podezření z vraždy.

Světlo do případu měla vnést nařízená pitva, nakonec se ale muž k vraždě partnerky přiznal sám. "Byl jsem to já, zabil jsem ji potom, co jsme se pohádali," měl prohlásit před muži zákona ve výslechové místnosti.

Erika se zřejmě bránila a Dimitriho udeřila do hlavy, proto byl zraněný i on. Muž jí ale zasadil dvě smrtelné rány do krku kuchyňským nožem. Útočník zůstává ve vazbě, kde čeká na soud.

Související obsah

Podle rodiny spolu Erika a Dimitri chodili asi deset let. V poslední době ale údajně nebyli šťastní a dovolená na Sardinii měla být pokusem, jak vztah zachránit. Podle sousedů začala tragická hádka Eričinou výčitkou, že Dimitri nechal na stole drobky.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÝ KONEC: Na co v Egyptě zemřela krásná Magda (†27)? Lékaři odhalili pitevní zprávu!

TRAGÉDIE: Michal skočil hodinu před odjezdem z dovolené do moře. Teď bojuje o život!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz