Nález

Kuriozní víkend strážníků: Ulovili želvu na fotbalu i nohu! GALERIE

Kuriozní víkend strážníků: Ulovili želvu na fotbalu i nohu! GALERIE
Zdroj: Městská policie Plzeň

Plzeňští strážnici za sebou mají velmi zajímavý víkend. Dostali hned tři opravdu kuriozní hlášení - ženu v parku rozhodila nalezená "noha", po fotbalovém hřišti utíkala želva a na zahradě se mezi ptáky usadil papoušek.

Sobota byla pro plzeňské strážníky opravdu pradpodivným dnem. Nejprve je zaměstnala "noha", která zaskočila dvaašedesátiletou cyklistku v parku asi 40 minut po poledni. Šlo o pánskou protézu, kterou našla žena v Potoční ulici, informuje Krimi Plzeň.

Jak strážníci zjistili, nikdo ji nepostrádá. Nebyla nahlášená její ztráta ani krádež. Noha tak skončila v městských ztrátách a nálezech.

Související obsah

A další zajímavé hlášení přišlo odpoledne. Majitelka zahrady v Zelenohorské ulici našla na svém pozemku papouška šedomodré barvy. "Jak se opeřenec dostal k ní, vůbec netušila. Jelikož se u papouška šedomodré barvy nezdařilo zjistit, komu patří, předali ho strážníci do Záchranné stanice živočichů v Zábělské ulici," informuje městská policie.

A brzy tam jeli strážníci na záchrannou stanici znovu. Na fotbalovém hřišti v Plzni - Liticích našel v podvečer 42letý muž "běhat" želvu.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz