Kebab

Měl rozsekat dívku do kebabu! Po 14 letech zatkli možného vraha

Měl rozsekat dívku do kebabu! Po 14 letech zatkli možného vraha
Zdroj: Policie

Po dlouhých 14 letech se možná podaří rozuzlit případ zmizelé školačky Charlene Downesové z Anglie, která měla být po smrti naporcována do kebabů. Vyšetřovatelé tento týden zatkli muže podezřelého z její vraždy. Světlo světa teprve nedávno spatřily i důkazní nahrávky - ty měla policie dlouhá léta skryté v archivu.

Jde o jeden z nejzapeklitějších případů. Tehdy čtrnáctiletá Charlene Downesová zmizela v roce 2003 a policie dlouho nemohla přijít na to, co se jí stalo. Po letech beznadějného pátrání najednou nastal zlom v případu - policie zatkla podezřelého z vraždy dívky.

Není jasné, co vedlo k tomu, že majitel kavárny z Blackpoolu skončil v želízkách, významnou roli ale mohla sehrát nabízená odměna 100 tisíc liber (2,9 milionu korun) za informace vedoucí k dopadení pachatele, nebo kamerové záznamy ze dne, kdy dívka zmizela, které policie zveřejnila teprve minulý rok.

Související obsah

Jak informuje The Sun, důkazní materiál se více než deset let skrýval v policejních archivech. "Je neuvěřitelné, že měli záběry celé ty roky a nikdy je nepoužili. Je to absolutní zneuctění a urážka památky mé dcery. Možná kdyby záběry z průmyslové kamery byly použity před lety, mohla se Charlene dočkat už spravedlnosti," prohlásila matka dívky.

Z vraždy dívky byli už dříve obžalovaní dva pracovníci restaurace. U soudu zazněly nechutné detaily, že Charlene byla zavražděna a rozřezána do kebabů. Pro nedostatek důkazů ale soud dvojici viny zprostil.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz