APLIKACE TN.CZ
Snídaně s Novou

Hana Mašlíková: "Zítra mám rodit, ale zatím to nevypadá..."

Moderátorka Hanka Reinders Mašlíková má těsně před porodem. Přesto si neodpustila ještě poslední vysílání před odchodem na mateřskou. Termín porodu má už zítra! Slíbila, že se vrátí co nejdříve to bude možné.

,Přísahám, že na porod to ještě nevypadá," říká s úsměvem Mašlíková. Termín porodu má 4. srpna a na mateřské dovolené se nechce zdržet moc dlouho. ,,Chtěla bych se hodně rychle vrátit, i když mě za to spousta maminek odsuzuje," říká Mašlíková.

Související obsah

Jak sama říká, když miminko bude hodné a zdravé, možná ji opět uvidíme už za měsíc ve vysílání Snídaně s Novou. ,,Jednou v týdnu, vždy v pondělí, by jsme se vídat mohli. Tatínek bude hlídat,“ říká s nadějí v hlase. Celý rozhovor si můžete pustit v úvodu článku.

kr, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz