Inspektor TV Nova

Kemp Pávov: Předloni to byla hrůza, teď to vytáhli na bronz

Náš prázdninový inspektor opět vyrazil do terénu. Tentokrát jel zkontrolovat kemp Pávov u Jihlavy a ten inspektora Davida Pika moc nepotěšil. Podle provozovatele se prý všechno ale brzy zlepší.

Polohu má kemp přímo ideální, v Pávově u Jihlavy je přímo uprostřed republiky. "Můžete tu stanovat, mít tu karavan nebo vlastní auto nebo také bydlet v chatce pro dvě osoby," vyjmenovává možnosti ubytování majitelka kempu Zdena Malinů.

Zrovna plno tu při návštěvě inspektora TV Nova nebylo. Popravdě se není moc čemu divit. Vyžití tu rekreanti moc nemají. Maximálně se ubytovat a vyrazit na výlety po okolí nebo do nedaleké Jihlavy. V kempu se totiž moc nezabavíte. Maximálně si tu můžete udělat táborák. Trocha dřeva vás vyjde na 30 korun.

Přímo u kempu je Pávovský rybník, voda je ale špinavá a koupání tak těžko můžeme doporučit. "Ten rybník není nic moc," souhlasí jeden z návštěvníků.

A ani děti si tu moc nepohrají. Třeba Horákovi z Uherského Hradiště tu mají dva potomky - jak je zabaví zatím nevědí. "Nějaké dětské hřiště by tu mohlo být," souhlasí Klára Horáková.

Související obsah

Ani s jídlem a pitím to tu není žádná hitparáda. Je tu jen jeden bufet, který je navíc půl dne zavřený. Co naopak kvitujeme jsou zbrusu nové sprchy a záchody, uvnitř je čisto, mají tu také wi-fi připojení zdarma.

Půjčit si můžete například paddleboard. S karavanem nebo obytným autem se tu připojíte na elektřinu i vodu. Vše je v ceně pobytu.

"Stan stojí 70 korun, auto 50 korun, dítě do 5 let zdarma, od 5 do 14 let 50 korun, dospělá osoba zaplatí 100 korun. Chatka u nás stojí v sezóně 350 korun pro dvě osoby, mimo sezónu 300 korun," řekla TV Nova majitelka.

Související obsah

Na inspekci jsme tu byli před dvěma lety. To byl tenhle kemp naprosto zdevastovaný a prakticky neobyvatelný. "Asi třicet let na to tady nikdo nesáhl. Je to tady hrozný," řekl tehdy TV Nova jeden z návštěvníků.

Tehdy aspiroval na cenu nejhorší kemp republiky. Žádnou medaili nedostal. Teď se situace přece jenom s novými majiteli o něco zlepšila. Za zlepšení zázemí a vybavení dáváme bronzovou medaili. Ale jen s příslibem a pod podmínkou, že to napřesrok své služby zase o něco vylepší, jinak o bronz přijdou.

vbo, David Pik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz