Zahraničí

Neštěstí na Slovensku: Roční chlapeček na sebe vylil vroucí olej

Neštěstí na Slovensku: Roční chlapeček na sebe vylil vroucí olej
Zdroj: Thinkstockphotos

Záchranáři na Slovensku zachraňovali malého ročního chlapečka, na kterého se vylil vroucí olej, který mu spálil ruku, tělo i krk. Neštěstí vyšetřuje i policie, uvedl deník Nový čas.

Nešťastná událost se stala na Slovensku v regionu Orava. Roční chlapeček Paľko se opařil vroucím olejem, který se mu vylil na obličej i tělo.

Chlapeček utrpěl popáleniny na 15 % těla. "Dítě má popáleniny v oblasti tváře, krku, hrudníku a ruky," řekla pro Nový čas tisková mluvčí Letecké záchranné zdravotní služby ATE Zuzana Hopjaková.

Související obsah

Chlapeček byl převezen v doprovodu své matky ve stabilizovaném stavu na chirurgické odělení do nemocnice v Bratislavě. Příčinu nešťastné události vyšetřuje policie.  

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Píše se na Deník.cz