Hana Mašlíková

Moderátorka Snídaně se stala maminkou! Známe jméno miminka

Moderátorka Snídaně se stala maminkou! Známe jméno miminka
Zdroj: facebook

Moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders se stala maminkou. V pátek se jí a jejímu partnerovi narodil syn Andreas.

"Nic krásnějšího a silnějšího jsem v životě nezažila,“ okomentovala radostnou událost na sociální síti novopečená maminka Hana Reinders. Porod podle jejího vyjádření nebyl žádná procházka růžovým sadem. "Dva dny jsi dal mamince pěkně zabrat, ale od včera už jsi konečně s námi,“ napsala Hanka k fotografiím novorozence.

Okamžik zrození si teď užívá i se svým manželem, novopečeným otcem a trenérem André Reindersem. "Už víme, jak vypadá opravdové štěstí a bezmezná láska. Náš největší 3800 g poklad Andreas,“ pochlubila se Hanka.

Související obsah

Nezbývá než Andreasovi, jeho krásné mamince i spokojenému tatínkovi popřát za celou TV Nova hodně štěstí, zdraví a lásky!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SVATBA JAKO ŘEMEN: Hanka Mašlíková prozradila, jaká byla svatební noc

EXKLUZIVNÍ FOTO: Hanka Mašlíková ukázala jedinečné snímky ze svatby! Novomanželům to na nich zatraceně sekne

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz