Vagína

Dívka bez vagíny vyděsila přítele! "Necítím se jako žena," tvrdí

Dívka bez vagíny vyděsila přítele! "Necítím se jako žena," tvrdí
Zdroj: facebook

Dvaadvacetiletá Kaylee se snaží vybrat peníze na nezvyklou operaci. Před čtyřmi lety zjistila, že trpí vzácným syndromem, kvůli němuž nemá dělohu, čípek ani poševní vchod. Ráda by se ale "cítila jako žena" a konečně měla s partnerem sex.

Kaylee Moatsová zjistila, že jí chybí část pohlavních orgánů, až v poměrně vysokém věku. Do osmnácti let jí v rodině ujišťovali, že menstruace se může teprve objevit, nenavštívila ani gynekologa. Když ale začala menstruovat její dvanáctiletá sestra, konečně ji matka vzala k lékaři.

"Byla jsem zmatená a zdrcená, když doktor řekl, že na ultrazvuku nevidí dělohu. Až při pozdějším vyšetření mi pak sdělil, že nemám ani poševní vchod. To bylo ještě horší, protože s tím, že nebudu mít děti, už jsem se smířila, ale tohle znamenalo další komplikace," uvedla Kaylee pro portál Daily Mirror.

Dívka z Arizony trpí Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauserovým syndromem, což je vrozená vývojová vada. Kaylee nemá dělohu, děložní čípek ani část pochvy, vaječníky jsou vyvinuté normálně. "Vždycky jsem si říkala, kam si mám ten tampon zavést, až budu mít menstruaci," svěřila se Kaylee.

Teď se dívka snaží vybrat peníze na operaci, díky které by mohla mít alespoň sex. Před několika měsíci si totiž našla přítele. "Trvalo mi asi měsíc, než jsem mu řekla o mé nemoci. Byl zmatený, ale podpořil mě a řekl, že to nezměnilo jeho pohled na mě. I přesto bych někdy sex mít chtěla," popsala.

 

Související obsah

Protože pojišťovna považuje takovou operaci za kosmetickou, musí si Američanka zákrok zaplatit sama. Stojí neuvěřitelných 15 tisíc dolarů (v přepočtu asi 330 tisíc korun), její sestra proto založila sbírku na stránce GoFundMe.

"Těším se, že operace změní můj život a pomůže mi cítit se normálně. Vždy jsem musela tuhle svoji část skrývat. Když se mě holky ve škole ptaly, jestli nemám tampon, odpověděla jsem jen, že ne. Teď se to konečně spraví a já se budu cítit jako žena," uzavřela Kaylee.

ČTĚTE TAKÉ:

Jaká jste v posteli? Tvar vagíny vás prozradí!
5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdete

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz