Bydlení

Pokoj na koleji proměnily za pár hodin v luxus! Zvládnete to i vy!

Pokoj na koleji proměnily za pár hodin v luxus! Zvládnete to i vy!
Zdroj: Sheila Ybarra

Jedním z důvodů, proč se mladí lidé na koleje zrovna nehrnou, je fakt, že pokoje tam vypadají jako z dob jejich rodičů. Podobný problém měly i Skylar Bantzová a Adeline Velaová z Texasu. Ty se ale rozhodly, že vezmou osud do vlastních rukou.

Vrzající postele, oprýskané stoly, zašlé poličky - tak vypadal pokoj dvou osmnáctiletých dívek na univerzitě v Texasu, než si ho vzaly do parády. Místnost o velikosti 5x5 změnili v luxusní bydlení.

Přizvali sedm kamarádů a za necelý den měly hotovo. Na stěny natáhli tapetu imitující cihlovou zeď, aby pokoj vypadal jako podkroví. Klasické postele vyměnily za lůžka na vysokých nohách a dole tak vznikl prostor na televizní koutek s kávovarem a prádelníky.

Protože se jedná o studentský pokoj, nechybí ani dva stoly s knihovničkami, u kterých se mohou dívky věnovat učení. Vše sladily do příjemných pastelových barev a vyzdobily stylovými holčičími doplňky. Chybět nemohly ani velké chlupaté polštáře!

Související obsah

Jelikož si dívky a jejich rodiče potrpěli na kvalitu, proměna nevyšla zrovna nejlevněji. V přepočtu za ni dali asi 52 tisíc korun. Může vám být ale inspirací, že i bez složitých přestaveb můžete z nehezkého pokoje udělat během chvíle útulné hnízdečko.

mom, TN.cz

K tématu Bydlení

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz