Domácí

VIDEO: Takhle napadl medvěd muže, který mu vlezl do výběhu

Policisté řeší případ muže, kterého v kladenském medvědáriu potrhal medvěd. Na veřejnost se dostaly záběry, na kterých je celý útok zachycen. Mladík nejen vlezl medvědovi do výběhu, navíc se ho podle záznamu snažil dotknout. To se mu ale zle vymstilo.

Zatím není jasné, proč muž do výběhu vůbec vlezl, podle svědků a policie byl opilý a chtěl se zřejmě vytáhnout před svou přítelkyní. Vše začíná překonáním prvního plotu, který mladý muž po chvilce zdolá.

To by ještě nebylo tak hrozné, protože ho od zvědavé medvědice, která se okamžitě přišla podívat, dělil další ohradník. Muž na záběrech už v tuto dobu natahuje ke zvířeti ruce, medvědice se ale pohladit nenechala a odkráčela hlouběji do výběhu.

Muže ale nezdar neodradil. Po chvilce vylezl i na druhý plot, ze kterého následně skočil přímo do výběhu. Chvilku medvědici hledal, ta se kousek od něj objevila z křoví. Normálně by se dal člověk asi okamžitě na útěk, muž se ale naopak začal blížit k medvědovi.

Opět se ho pokusil dotknout, ze záběrů není jisté, jestli se mu to podařilo, ale medvědici to rozdráždilo natolik, že po něm okamžitě vyjela. Muže chytla za nohu a povalila ho na zem. Po chvíli zápasení ho začala vláčet skrz výběh.

Mladíkovi se nakonec podařilo rozzuřenému zvířeti utéct, s překonáním ohradníků měl kvůli zranění mnohem větší problémy. Když se dostal přes poslední plot, okamžitě padnul k zemi.

Související obsah

Muže museli kvůli zranění transportovat do nemocnice. "Přijali jsme pacienta, který je v současné době ve stabilizovaném stavu a bohužel nemáme od něj souhlas, takže nemůžeme sdělovat žádné bližší informace," komentovala mluvčí kladenské nemocnice Hana Senohrábková.

Muž měl štěstí, že se mu podařilo utéct, následky mohly být mnohem horší.

Reportáž TV Nova:


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ VIDEO: Češi jeli na kole v lese, když vtom se na ně vyřítil medvěd! Zareagovali správně?

HRDINA, NEBO ŠÍLENEC? Až zjistíte, co tento muž udělal po brutálním napadení medvědem, budete v šoku!

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz