Zajímavosti

Dívce zakázali opustit sedadlo v letadle! Brouci ji pokousali do krve

Dívce zakázali opustit sedadlo v letadle! Brouci ji pokousali do krve
Zdroj: Twitter

Nepříjemný let zažila sedmiletá dívka, kterou při cestě z Vancouveru do Londýna pokousali brouci do krve. I přes informování posádky, musela dívka se svou matkou zůstat na sedadlech a čelit kousancům. Podle mluvčího aerolinií se mělo jednat o štěnice.

Heather Szilagyi (38) zveřejnila na svém profilu na sociální síti fotografii své sedmileté dcery, kterou během letu pokousaly štěnice, až do krve. Matka s dcerou letěly s leteckou společností British Airways minulý týden v pondělí z Vancouveru do Londýna, podle britského deníku Dailymail.

Související obsah

Během jízdy zahlédla Heather černé brouky, kteří se plazili po jejím sedadle. Informovala o problému posádku, ta Heather i dceru nedokázala přesunout na jiné místo a tak musely zůstat na svých sedadlech. 

Zdroj: Twitter

"Po půl hodině, až hodině letu, jsem zahlédla prvního brouka," uvedla Heather pro britský deník The Sun. "Poté, co jsme dostaly jídlo, jsem si všimla něčeho, co vypadalo, jako lněné semínko, ale začalo se to pohybovat," doplnila Heather. 

Když se matka s dcerou dostaly na ubytování, kde přespávaly před dalším letem, zjistila Heather, že je její dcera pokousaná po celém těle. "Před usnutím měla dcera kousance na stehnech. Když se probudila, celé její tělo bylo kousanci pokryté a rány krvácely," řekla Heather.

Související obsah

Britské aerolinky se Heather Szilagyiové omluvily a nabídly ji při zpáteční cestě možnost letět s jinou společností. Tiskový mluvčí British Airways informoval o tom, že štěnice v letadlech jsou velmi vzácné a jednalo se o výjimku, situaci budou vážně řešit, uvedl britský deník Dailymail.

ČTĚTE TAKÉ:

NECHUTNÉ! Utajení obyvatelé vaší ložnice i kuchyně!
Bolestivé pupínky na zadku? Víme, proč se dělají i jak se jich zbavit

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz