Bydlení

Domek na kolečkách vás dostane, ukrývá stylový interiér! GALERIE

Domek na kolečkách vás dostane, ukrývá stylový interiér! GALERIE
Zdroj: Profimedia

Malé domky na kolečkách získávají čím dál více na oblibě. Kromě toho, že jsou roztomilé, mohou být i elegantní a hlavně dostupné. Jejich moderní a prostorný interiér vás úplně odrovná.

Nájmy a ceny nemovitostí rostou nejen v České republice, ale i v jiných zemích Západu. Čím dál tím víc lidí si proto pořizuje vlastní bydlení - ať už si postaví dům, nebo třeba přestaví karavan a vydají se na cestu kolem světa.

Oblibu si v poslední době získaly také malé domky. Třeba příbytek s názvem The Escher, který měří na délku jen 8,5 metru, se může zdát stísněný, ale není. Architekti totiž jeho interiér navrhli tak, aby poskytoval chytrá řešení pro různé situace, píše portál Daily Mail.

V domku můžete bydlet, ale také třeba pořádat pracovní schůzky. "Viděl jsem příležitost v tom, že vytvořím mobilní, moderní a minimalistický byznys. Chtěl jsem, aby firmy díky našemu příbitky upoutaly pozornost lidí a udržely ji," uvedl ředitel společnosti New Frontier Tiny Homes.

Uvnitř domku najdete designový nábytek včetně speciálně navrženého porcelánového umyvadla. Součástí je také sprchový kout a toaleta, plně vybavená kuchyň nebo manželská postel - pokud si vlastník vybere variantu, ve které by chtěl žít.

Související obsah

Cena příbytku začíná na necelých 140 tisících dolarů (asi tři miliony korun) a firma jeden domek tvoří přibližně tři měsíce. Každý domek přizpůsobí jeho obyvateli - od použitých materiálů po typ toalety.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz