Polonahá

Polonahá Natalia měla syna! O její smrti zatím neví, skončí v děcáku?

Polonahá Natalia měla syna! O její smrti zatím neví, skončí v děcáku?
Zdroj: VKontakte

Natalia zemřela poté, co se opilá a polonahá vykláněla za jízdy z okna auta. Hlavou narazila do cedule a utrpěla vážná zranění. Přestože se tak stalo už minulý týden, její jedenáctiletý syn pořád o ničem netuší. Chlapec navíc možná skončí v sirotčinci!

Video z tragické nehody, při které v Dominikánské republice zemřela pětatřicetiletá Natalia Borodinová, obletělo svět. Dokonce i rodina mladé Rusky se o její smrti dozvěděla z internetu. Její jedenáctiletý syn ale stále nic netuší, píše portál The Sun.

Chlapec byl v době maminčina "výletu" u její sestry Julie Artemové. Ta má ale problém vůbec vychovat a zajistit dostatek peněz pro svého vlastního syna, a tak se o hocha postarat dlouhodobě nemůže.

O právo na syna už se přihlásil jeho otec a Nataliin bývalý manžel. Sedmatřicetiletý Alexandr Palaguškin studoval v Londýně, kde také ruskou krásku potkal. V současnosti žije v Novosibirsku, kde učí na univerzitě.

"Volali mi ze sociálky a ptali se, jestli vím, že je jeho matka mrtvá. Nechápali, proč dítě není se svým otcem. Pokud o něj nebudu bojovat teď, seberou mi ho. A i s konexemi mýho otce bude složité získat ho zpátky ze sirotčince," prohlásil Alexandr pro stanici Ren TV.

Poukázal tak na to, že jeho otec (a dědeček jedenáctiletého chlapce) pracuje jako proděkan na novosibirské námořnické univerzitě, má hodnost kontradmirála. "Co dělala ona, nemám tušení. Mně řekla, že žije v Cannes a zprostředkovává visa pro ruské turisty," dodal Alexandr.

Související obsah

Natalia byla podle kamarádů "starostlivá dcera a dobrá matka". Rodině se snažila finančně pomáhat. "Chtěla, aby měli všechno, po čem touží. Toužila po lepší budoucnosti," sdělila její přítelkyně Elena Korolyová.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz