Doprava

Na obchvatu Pelhřimova vypadl z náklaďáku bagr. Doprava kolabuje

Řidič nákladního vozidla, které vezlo dvacetitunový bagr, nezvládl řízení a vozidlo i s bagrem se převrátilo. Hasičům se podařilo odstranit z vozovky nákladní automobil. Kvůli nehodě však musela být odkloněna doprava přes Pelhřimov, kde se vytvořily dlouhé kolony. Na místě stále probíhá vyprošťování bagru.

Bagr o váze dvaceti tun se na nákladním voze rozkýval. Řidič vozidla zpanikařil a vůz neudržel. Vozidlo se převrátilo napříč vozovkou a bagr skončil v příkopu o 20 metrů dál.

Nehoda se stala na obchvatu u Pelhřimova na silnici 1. třídy v pondělí po jedenácté dopolední. Doprava musela být odkloněna přes Pelhřimov, kde se okamžitě začaly tvořit několikahodinové kolony.

Související obsah

"Nehoda se obešla bez zranění. Na místě byla uzavřena komunikace, což značně zhoršilo provoz. Týmu hasičů se podařilo odstranit z vozovky nákladní vůz. Na místo byla povolána specializovaná firma, která pomůže s vyproštěním bagru. Není jasné, jak dlouho bude ještě vozovka uzavřena," potvrdila mluvčí hasičů z kraje Vysočina Petra Musilová.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz