Smrt

Záhadná smrt krásné Jany: Zemřela jako hrdinka její knihy!

Záhadná smrt krásné Jany: Zemřela jako hrdinka její knihy!
Zdroj: facebook

Byla mladá, krásná a úspěšná. Pracovala jako letuška, letos také vydala svůj první román. I přesto Jana spáchala sebevraždu. Přímo děsivě pak zní fakt, že zemřela podobně jako hrdinka její knihy.

Slovenka Jana Sarnová měla skoro celý život před sebou, byla krásná a lidi ji měli rádi. Letuška a autorka románu Tigrom sa nesnívá (Tygrům se nezdají sny) si to ale očividně nemyslela a rozhodla se spáchat sebevraždu, píše portál pluska.sk.

Její nehybné tělo našla policie předminulý pátek v luxusním bytě v Bratislavě. Co Janu k tak zoufalému činu dohnalo, zůstává záhadou. "Byla to milá holka plná života, která se bavila, řešila práci a zajímalo ji, co se kde děje. Fakt mě to překvapilo," popsal pro portál kamarád Jany.

Policie její smrt stále vyšetřuje, není jasné, zda si opravdu sama sáhla na život, nebo šlo o nešťastnou náhodu. Okolnosti jejího odchodu ale vyvolávají husí kůži. Letos totiž Jana vydala psychologický román, který má podobný příběh.

 

Kniha se zabývá tématem nešťastné a neupřímné lásky, zklamáním a dalšími strastmi. "Román je inspirován životem. Současně je však varováním, že ti nejkrutější predátoři mezi námi mají lidskou tvář," inzeruje knihu vydavatelství Motýl.

 

Související obsah

Hlavní hrdinka se vzpamatovává z ošklivého rozchodu, její psychika je labilní, nedokáže se vyrovnat s minulostí. Uvažuje o tom, že si sáhne na život. Příběh je prý inspirován skutečností - teď už je jasné, že Janiným životem.

TN.cz

K tématu Smrt

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz