Bydlení

Tenhle dům je celý z Lega! Noc v něm můžete strávit úplně zadarmo

Tenhle dům je celý z Lega! Noc v něm můžete strávit úplně zadarmo
Zdroj: Profimedia

Kdo si jako malý rád hrál s Legem, toho tato nabídka určitě nadchne. Můžete si totiž užít pobyt v domě, který je celý z kostiček! A když budete mít štěstí, nezaplatíte za to ani korunu.

Dokážete si představit, jaké to je být obklopen 25 miliony kostiček stavebnice Lego? Díky unikátnímu domu v dánském Billundu takový pocit můžete zažít na vlastní kůži. A úplně zadarmo! Lego House společně s Airbnb totiž vyhlašuje soutěž, ve které můžete vyhrát pobyt pro čtyři osoby.

Pokud ano, máte se na co těšit. Čeká vás netradiční oběd, kdy si nejprve budete muset své menu poskládat z kostiček. A obsluhovat vás budou roboti. Prohlédnete si tzv. Strom kreativity, který je složen z šesti milionů kostek. Potom si natočíte vlastní Lego film.

Zlatým hřebem pobytu pak bude ubytování v domu z Lega. Z kostek je tu všechno – křesla, lampy, budík, televize a dokonce i kočka! A pokud vám bude něco chybět, můžete si to sami postavit. Kostiček máte neomezené množství.

Související obsah

Pokud se chcete do soutěže přihlásit, stačí napsat, co byste se svou rodinou nebo kamarády z nekonečného množství kostek postavili. A pak už jen čekat, jestli vás vyberou. Přihlásit se můžete ZDE.

mom, TN.cz

K tématu Bydlení

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz