Hon

Na honu střílel, kam neměl, zranil dvě ženy. Muži hrozí vězení!

Na honu střílel, kam neměl, zranil dvě ženy. Muži hrozí vězení!
Zdroj: Profimedia

Hodně dlouho budou na hon na Frýdecko-Místecku vzpomínat dvě ženy. V sobotu dopoledne je totiž omylem postřelil muž, který svou zbraň namířil tam, kam neměl. Nyní mu hrozí vězení.

"K události došlo kolem 10:15 v prostoru myslivecké honitby na Frýdecko-Místecku," oznámila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.


Doplnila, že podle dosavadního vyšetřování pětapadesátiletý muž vystřelil z dlouhé palné zbraně zakázaným směrem v době, kdy se střílet nemělo.

Související obsah

"Došlo ke zranění dvou žen. Poškozené ve věku 19 a 33 let byly ošetřeny a převezeny do nemocnice. Muž je podezřelý z ublížení na zdraví z nedbalosti, za které hrozí až tříleté vězení," doplnila Holčáková.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz