Zahraničí

VIDEO: Sarah plavala se žraloky. Jeden se jí zakousl do ruky

Evan Carroll natáčel svoji manželku Sarah Illigovou při potápění se žraloky během jejich líbánek v Karibiku. Ta ovšem při potápění málem přišla o ruku. Jeden ze žraloků jí ruku sevřel v zubech.

Potápění se žraloky si asi novopečená manželka příště rozmyslí. Na videu, které natočil její manžel, je vidět, jak si spokojeně šnorchluje mezi vodními predátory. Jeden z nich si to najednou namíří přímo k Sarah a kousne ji do ruky.

"Měla jsem hlavu nad vodou a cítíla, jak mi něco sevřelo ruku. Myslela jsem, že to udělal z legrace můj manžel. O vteřinu později jsem si však uvědomila, jak moc to bolí," popsala svůj zážitek pro Daily Mirror.

Hned jak si uvědomila, co se děje, stáhla Sarah ruku k sobě a plavala urychleně pryč. Své líbánky tak zakončila s památečním kousancem na ruce.

Související obsah

Podle Sarah se jednalo o žraloka vousatého, který na lidi normálně neútočí. Většinou se pohybuje u mořského dna, kde si hledá potravu. Jedná se o mírného žraloka, proto se s tímto druhem lidé často volně potápějí.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz