Zahraničí

Manžel nutil Margaritu, aby přiznala nevěru. Pak jí usekl ruce

Manžel nutil Margaritu, aby přiznala nevěru. Pak jí usekl ruce
Sekera. Ilustrační foto Zdroj: Jindřich Kodíček

Jako "Othella se sekerou" přezdívají ruská média Dmitryho Grachyova (26). Ten usekl své ženě a matce dvou dětí obě ruce. Myslel si totiž, že má jiného. Po hrůzném činu ji sám odvezl do nemocnice a přiznal se policii.

Dmitry odvezl v pondělí svou ženu Margaritu do lesa u vesnice Panikovo. Tam ji nutil, aby se přiznala k nevěře. Nejprve ji mučil tím, že ji sekal do rukou a prstů. Když se ani poté k nevěře nepřiznala, usekl jí nejprve jednu ruku a poté druhou.

Zakrvácenou Margaritu sám odvezl do nemocnice a k činu se přiznal policii. Matka dvou dětí podstoupila devítihodinovou operaci, během níž se lékařům podařilo zachránit alespoň jednu končetinu. Druhá ruka byla podle nich příliš poničená.

Grachyov zůstává až do soudu ve vazbě. Přestože přátelé pár popisují jako milující, Margarita na svého muže již v minulosti volala policii. Ta mu však pouze domluvila, přestože své ženě opakovaně vyhrožoval smrtí. Podle zdrojů některých médií se s Dmitrym však chtěla rozvést. Než ji odvezl do lesa, chtěl aby podstoupila test na detektoru lži. Přestože souhlasila, zvolil brutálnější taktiku.

Související obsah

Grachyovi byli párem pět let a mají dva malé syny. Událost otřásla Moskvou a v šoku zůstali i lékaři. "Tohle nemůže udělat nikdo normální. Jsem velice pyšný na naše lékaře, jak náročnou operaci zvládli," uvedl nejmenovaný chirurg, který operaci vedl pro zahraniční média.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz