Sokolovsko

Při požáru panelového bytu zemřeli dva lidé! Hořelo vybavení

Dva lidé v noci zemřeli při požáru bytu v Horním Slavkově na Sokolovsku. Oheň se nerozšířil do dalších bytů pětipatrového domu. Hasiči museli evakuovat 26 lidí.

Požár v Horním Slavkově na Sokolovsku vypukl v noci z pátku na sobotu. "Hořelo vybavení bytu ve čtvrtém patře. První jednotka hasičů na místě musela násilně otevřít dveře bytu, uvnitř pak hasiči nalezli dvě osoby. Okamžitě zahájili oživovací pokusy, bohužel bez úspěchu, přivolaný lékař konstatoval smrt u obou osob," popsal mluvčí hasičů Karlovarského kraje Martin Kasal.

 

Oheň se nerozšířil mimo byt, hasiči dostali nebezpečný živel pod kontrolu během půl hodiny od příjezdu na místo. Kvůli kouři z požáru museli evakuovat 26 lidí z celého paneláku. Z místa tragédie je odvezl evakuační autobus.

Související obsah

Lidé se mohli do svých bytů vrátit zpět až v ranních hodinách. "Na místě zasahovalo celkem osm zásahových aut včetně výškové techniky. Příčina požáru a výše škody je v šetření," dodal mluvčí.

 

 
V noci hořel byt v panelovém domě na Skřivánčím vrchu v Mostě. Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů. Tři osoby byly zraněny, šedesát jich museli hasiči evakuovat.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz