Zahraničí

Nová fakta ke střelbě v Petržalce: Pár se pohádal, pak padl výstřel

Nová fakta ke střelbě v Petržalce: Pár se pohádal, pak padl výstřel
Zdroj: facebook

Oběti střelby v bratislavské Petržalce jsou Martin H. (26) a Martina P. (23). A na povrch nyní vyplouvají nové děsivé detaily z jejich života. Martina měla prožívat nejšťastnější období svého života, vše ale nabralo tragický spád.

Mladý pár se měl pohádat, Martin byl prý hodně žárlivý. Hádka vyvrcholila tím, že Martin svou partnerku střelil do hlavy legálně drženou zbraní. Pak stejnou zbraň obrátil proti sobě. To vše se odehrálo před zraky jejich půlroční dcery Mii, informuje portál topky.sk.

Martina byla na místě mrtvá. Jejího partnera se záchranáři pokoušeli oživit, to se jim však nepodařilo. Jejich dcera byla převezena do nemocnice a poté předána do péče sociálních pracovníků.

Podle zdrojů topky.sk pár nežil společně, Martina bydlela se svou matkou a dcerou v Ružinově. Prožívala nejhezčí období svého života a všechen čas trávila s dcerou na mateřské dovolené. S péčí o dceru jí pomáhala matka.

Související obsah

"V současné době není možné poskytnout další informace. Hned jak to situace dovolí, budeme o případu veřejnost informovat," uvedla policejní mluvčí Lucia Mihalíková pro portál.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz