Prezident

Na Zemana opět útočila aktivistka! Prsa jí zdobil urážlivý vzkaz

Na Zemana opět útočila aktivistka! Prsa jí zdobil urážlivý vzkaz
Zdroj: femen.org

Ani druhé kolo prezidentských voleb se neobešlo bez útoku aktivistek na současnou hlavu státu. Před dvěma týdny jedna z nich napadla Miloše Zemana těsně před hlasováním. Další polonahá žena se vzkazem vystoupila proti prezidentovi v pátek - a to přímo u české ambasády v Kyjevě.

U české ambasády v ukrajinském Kyjevě protestovala proti prezidentu Zemanovi polonahá aktivistka hnutí Femen. Na těle měla v angličtině nápis "Zeman, kulhající monstrum". Na svém webu to oznámil Femen, který zároveň uvedl, že vítězství Zemana by bylo vítězstvím ruského prezidenta Putina a koncem svobody v Česku.

Související obsah

"V den, kdy začíná druhé kolo prezidentských voleb v Česku, u velvyslanectví ČR v Kyjevě sextremistka Femen demonstrovala proti Putinovu oblíbenci Miloši Zemanovi ve vší kráse. Strašlivý zjev kulhající příšery by podle názoru hnutí měl odstrašit rozumně uvažující Čechy od kandidáta Zemana. Zemanovo vítězství je vítězstvím Putina a Putinovo vítězství znamená smrt svobodné České republiky," uvedlo hnutí.

Zdroj: femen.org

Aktivistka Oleksandra Němčinovová se podle serveru Strana.ua v Kyjevě nejprve omylem obnažila před slovenským velvyslanectvím, protože si popletla adresu. Ambasády Česka a Slovenska se totiž v ukrajinské metropoli nacházejí vedle sebe, mají shodné číslo popisné a adresa se liší jen doplňkovým písmenem.

Už první den prezidentských voleb 12. ledna ovlivnil nečekaný incident. Když prezident Miloš Zeman přišel do volební místnosti, přiběhla k němu aktivistka, sundala si košili a na těle měla anglicky napsáno "Zeman, Putinova d*vka". To samé i skandovala. Ochranka okamžitě ženu srazila na zem a prezidenta odvedla pryč.

Připomeňte si útok zde:

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz