Sázka

Vsadil na Zemana a vyhrál miliony! Češi už si hledají nového favorita

Prezidentských voleb se zúčastnilo přes 5,5 milionu voličů a to, že o ně byl rekordní zájem, dokazují i sázkové kanceláře. Češi prosázeli 230 milionů korun.

Prezident Miloš Zeman oslavoval nejen po boku manželky, ale také dcery Kateřiny, která otce přijela podpořit z Londýna, kde studuje. Jim i voličům děkoval i prostřednictvím sociálních sítí. Dnes odpočíval. Trávil nedělní den na zámku v Lánech. Ve středu ho už ale čekají pracovní povinnosti na Pražském hradě, kde bude jmenovat nové soudce.

Jeho znovuzvolení ale předcházel napínavý souboj s Jiřím Drahošem, který poděkoval svým blízkým i voličům a v neděli se podobně jako Zeman věnoval rodině.

Na své kandidáty Češi neváhali vsadit téměř čtvrt miliardy korun. V sázkových kancelářích lidé za své tipy na prezidenta nechali 230 milionů korun. Znovuzvolení prezidenta Zemana se asi nejvíce vyplatilo muži, který se na něj nebál vsadit 2,2 milionu korun při kurzu 1,91:1. Sázková kancelář tak vítězi vyplatí 4,2 miliónu korun.

A některé sázkové kanceláře už dokonce nyní přijímají sázky na další prezidentské volby. Favoritem je prozatím s kurzem 7:1 Václav Klaus mladší.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz