Sepse

Magda se těšila na dítě, místo toho je mrzák! Lékaři neviděli příznaky

Magda se těšila na dítě, místo toho je mrzák! Lékaři neviděli příznaky
Zdroj: Profimedia

Jednatřicetiletá Magdalena se těšila na přírůstek do rodiny, místo toho se ale musela vyrovnat s potratem. A to byla navíc jen první rána - to, co následovalo, bylo totiž ještě horší a udělalo z mladé ženy nadosmrti mrzáka.

Lékaři v britské nemocnici totiž nerozpoznali příznaky otravy krve a Magdalena Malec tak může mluvit o štěstí, že vůbec přežila. I když štěstí - mladá matka dvou dětí totiž zůstala nevratně zmrzačená.

Kvůli postupující otravě jí totiž lékaři ve fakultní nemocnici Luton and Dunstable University Hospital museli amputovat obě nohy, pravou paži a prsty na levé ruce, píše britský Daily Mirror. Navíc potřebovala i transplantaci ledvin, aby přežila.


Zdroj: Profimedia

Magdalena nyní nemocnici žaluje. Vedení zdravotnického zařízení se už za vše omluvilo a uznalo, že celé tragédii se dalo úplně vyhnout.


"Můj život už není život, ale boj o přežití. Navíc jsem na amputace musela čekat půl roku, zatímco moje ruce a nohy zapáchaly a uhnívaly," zlobí se mladá žena.


Související obsah

A zoufá si, že už si nikdy nenalakuje nehty a nikdy neudělá dcerce culík. Nemluvě o tom, že po otřesném zážitku už Magdalena lékařům nevěří a je velmi skeptická ke všem vyřčeným diagnózám. Také její vztah s partnerem Robertem kvůli děsivým zdravotním problémům skončil rozchodem.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz