Pátrání

Zloděj narazil na zlatou žílu. V peněžence, jíž vzal, bylo 120 tisíc

Policisté pátrají po zloději, který okradl turistku v Karlových Varech. Odcizil jí peněženku, ve které měla bankovky různých měn v celkové hodnotě 120 tisíc korun.

Kriminalisté sice získali podobu pachatele ze záběrů průmyslové kamery, ale nic jiného o něm zatím nevědí.Nepomohla jim ani policejní databáze, žádný podezřelý jim z ní "nevypadl".

Okradená cizinka nakupovala v karlovarském supermarketu a u pokladny platila. Rozhodla se pro bezhotovostní platbu. Při manipulaci s kartou ji ale peněženka spadla na zem.

Za ní stojící muž, alespoň to tak vypadá, o peněženku zavadil nohou a všiml si jí. Místo toho, aby se pro ni sehnul a vrátil ji ženě, mírně si ji odkopnul na stranu.


Související obsah


Až potom peněženku sebral - podle kriminalistů to udělal s jasným úmyslem krást. Žena - jednalo se o turistku - tak rázem přišla o poměrně vysokou částku.


V peněžence měla mít bankovky v různých měnách - rubly, dolary a eura a to v hodnotě zhruba 120 tisíc korun. Ještě v obchodě žena zjistila, že peněženku nemá. Než ale stačili přijet policisté, zloděj ze supermarketu odešel neznámo kam.

pez, František Nyklas, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz