Vybrždění

VIDEO: Agresor vybrzdil kamion. Pořádně se mu to vymstilo

Jihomoravští policisté vyšetřují případ vybrždění kamionu na dálnici D2, která vede z Brna do Bratislavy. Jednapadesátiletý cizinec se rozhodl "vyškolit" řidiče kamionu, který podle něj blokoval levý pruh. Řidiči se ale jeho chování nevyplatilo. Nejenže má oplétačky s policií, ještě navíc do něj kamion naboural.

Dálniční policisté ze služebny v Podivíně jednapadesátiletému cizinci podezření z poškození cizí věci.

"Muž za volantem osobního vozu značky Volvo nepřiměřeně reagoval na situaci, kdy mu do cesty podle jeho názoru nečekaně vjel řidič kamionu. Když kamion následně předjížděl, na řidiče troubil a po zařazení před něj opakovaně sešlápl brzdový pedál," prozradil mluvčí jihomoravských policistů Pavel Šváb.

Osobní vůz opakovaně intenzivně brzdil. Řidič kamionu už na to nedokázal reagovat a do volva narazil. Naštěstí se při srážce nikdo nezranil.

"Řidič osobního auta se nakonec ke všemu přiznal a čeká ho úhrada škody ve výši 180 tisíc korun," doplnil policejní mluvčí Pavel Šváb.

Řidič policistům své chování vysvětloval tím, že byl ve stresu a nevšiml si, že kamion přejel do levého pruhu, aby usnadnil najetí na dálnici jinému vozidlu.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz